Neuveriteľné! V Amerike príde doktor liečiť domov Vašu “kocovinu”

Newyorská Spoločnosť IV Doctor ponúka exkluzívne služby. Príde Vás domov navštíviť lekár, aby Vás zbavil nepríjemného “stavu po opici”.

ivdoctor

Pre tých, ktorí sa zabávajú v Las Vegas existuje špeciálny autobus nazývaný  “Hangover Heaven”, ktorý premáva bežne v Las Vegas a ponúka úľavu po stavoch aké zažíva mnoho Slovákov bežne cez víkendy v krčmách.  Ale čo keď sa dostanete do stavu, kedy sa nemôžete pohnúť ani z postele?  Spoločnosť The IV Doctor je unikátny servis, ktorý začal nedávno v New Yorku a ponúka domáce návštevy lekára, ktorý uľavý pacintom po opici.

Služba je pre tých, ktorí sú ešte schopní ráno zobrať do ruky laptop a objednať sa cez internet pokiaľ je lekár ešte voľný alebo sa objednáte dopredu, ak očakávate ťažkú párty.  Objednaný doktor príde k Vám domov, do hotelu alebo do práce a ponúka rôzne balíčky. Balíček obsahuje chlorid sodný, draslík, medikamenty pre žaludočnú nevolnosť, ktoré dodajú potrebné minerály a neutralizujú pocit stavu po opici. Pacienti samozrejme môžu dostať energetickú bombu, protizápalovú medicínu ak majú stále problémy. Metóda IV je vyskúšaná a otestovaná na pacientoch, ktorí sa ocitli na pohovosti. Doktori sú vyučení špecialisti.

Pozrite si nasledujúce video, ktoré prezradí viac:
The I.V. Medical Doctor, P.C.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *