Položiť otázku

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Čoho sa týka vaša otázka?

Popíšte Váš problém

Pomocou tohto formuláru máte možnosť položiť otázku vybraným lekárom. Po spracovaní odpovede lekárom, obdržíte vyjadrenie lekára emailom. Aby Vám vedel špecialista fundovane odpovedať, napíšte Váš vek, pohlavie a v krátkosti opíšte čoho sa Váš problém týka.

V niektorých prípadoch si lekári vyžadujú doplňujúce informácie ohľadom Vašej diagnózy (napr. CT snímky, rezonancia a pod), aby Vám vedeli odborne pomôcť. V tomto prípade po dohode s adminom a lekárom Vás vyzveme pre doplňujúce materiály.

Odpoveď od lekára v žiadnom prípade neslúži ako primárne určenie diagnózy. Takáto pomoc slúži ako doplnková k už vydanej diagnóze Vašim lekárom. Konzultácie poskytujeme pre našich čitateľov úplne ZDARMA.

Odpoveď lekára bude zverejnená v pozmenenej forme, vo forme článku na stránke uraz24.sk bez Vašich údajov. Riadime sa zákonom o ochrane osobných údajov, a preto Vaše prihlasovacie údaje NIKDY nezverejníme na našej stránke ani nepostúpime tretím stranám. Pridaním otázky súhlasíte s našimi pravidlami používania.

Na Vaše medicínske otázky ohľadom akútnych bolestí a úrazov odpovedá špecialista MUDr. Róbert Slivka, chirugia 1.stupňa,urgentná medicína a traumatológia,
Oddelenie všeobecnej a úrazovej chirurgie Spišská Nová Ves

Na ostatné zdravotné otázky odpovedá tím špecialistov:
- tím plastických chirurgov
- tím rehabilitačných špecialistov
- tím neurošpecialistov

Na Vaše právne otázky odpovedá redakcia alebo externí partneri portálu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *