Táto bunda Vám zachráni život

Táto záchranná bunda od spoločnosti Seymourpowell je vyrobená na nosenie v extrémnych podmienkach s mnohými zabudovanými technológiami, ktoré Vám zachránia život.

lifetech

Bunda bola vyvinutá pre značku Kolon Sport a spoločnosť Seymourpowell spolupracovala na vývoji s  vrcholovými horolezcami, šéfmi expedícií, ďalej  s profesormi termodynamiky a bývalým členom špeciálnych jednotiek britskej armády  a dokonca aj s polárnymi bádateľmi.

lifetech2

Dizajn bundy zahŕňa v sebe elektronické zariadenie, zásobník na batériu, špeciálne traky pre nosenie ďalšieho partnera v prípade núdze, vybavenie prvej pomoci, ktoré je priamo zabudované v bunde.

Dokonca bunda má v sebe zabudovaný generátor na výrobu cirkulovaného vzduchu a ventilátor, ktorý získava energiu z pohybu ramena počas dňa a môže vysielať signály do smartfónov a GPS. Ventilátor môže byť cez noc pripojený k stanu.  Bunda obsahuje tepelnú vrstvu s technológiou Heatex, ktorá využíva nazhromaždenú energiu vo vnútri bundy pre udržiavanie optimalnej teploty tela aj v tých najextremnejších, studených podmienkach.

lifetech3

Bunda je dostupná v dvoch farebných prevedeniach zelená a žltá. V Kórei ju dostať kúpiť za 2,000,000 KRW cca 1 350 EUR. Čo poviete, oplatí sa?

Zdroj:  Springwise

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *